Sinu asukoht:

Uudised

Meditalo sai 10-aastaseks!

Täna 10 aastat tagasi kanti vastsündinud Meditalo OÜ Eesti Äriregistrisse. Tähtpäevadel on kombeks juubilari käekäigu üle veidi mõtiskleda, heita pilk möödunule ja teha tulevikuplaane. Loomulikult ei puudu ka õnnitlused ja head soovid järgnevateks aastateks.
Uhket pidu me täna ei pea, sest meie kaudu töötavad arstid paiknevad laiali üle Soome ja Eesti, mis teeb ühise sünnipäevapeo pidamise keeruliseks.

Küll aga soovime tänada kõiki “pereliikmeid”, töötajaid, õpetajaid, koostööpartnereid ja teisi asjaosalisi, kes selle kümnendi jooksul on ettevõttega seotud olnud ja tema jätkuvale tegutsemisele nii- või naapidi kaasa aidanud.
Kümne aasta jooksul on palju juhtunud, tervishoiusüsteem nii siin kui sealpool Soome lahte arenenud ja muutunud ning tänane juubilargi on oma tegevusvaldkonda pidevalt muutustele vastavaks kohendanud.
On aga üks asi, mis kunagi ei muutu ja need on toredad inimesed ning head kliendisuhted, mis kujundavad ettevõtte näo ja maine. Ja neid toredaid inimesi ning häid suhteid on meile selle aja jooksul päris hulganisti jagunud!
Aitäh teile kõigile, olnutele, olevatele ja muidugi ka tulevatele!

Teeme täna oma igapäevatööd torti söömata ja šampusepudeleid paugutamata, kuid lisame pidulikkuse hõngu oma sügistesse tegemistesse. Sammume oma tagasihoidlikul moel ikka edasi, rõõmustades tänase tähtpäeva üle lapseliku õhinaga ja teeme tulevikuplaane. Palju õnne meile täna ja edaspidi!

Helis Iida,
personalikonsultant

Eesti Arstide Päevade loosi auhind on leidnud omaniku!

Täname kõiki, kes külastasid Meditalo/EMA GroupÂ’i väljapanekut Eesti Arstide Päevadel Pärnus!

Loosimise auhinnaks oli Garmin aktiivsuskell ja loosiõnn naeratas seekord dr. Vaiko Veikatile. Õnnitleme!

15.02.2016

Soome keele kurused Tartus ja Tallinnas

Hea arst!
Kui Sul on soov Soome tööle minna, kuid keeleoskus ei ole veel piisav, võta meiega ühendust, sest kohe algavad soome keele kursused Tallinnas!

Algajate ja edasijõudnute kursus Tallinnas: alates 29.02.2016 esmaspäeviti ja kolmapäeviti kell 17:00-18:30 aadressil Jõe 3.

Täpsema info saamiseks helista või kirjuta meile! Kontakt: tel +372 55521208 ja e-mail: helis.iida[ät]meditalo.ee

Algajad ja edasijõudnud Tartus alates 1.märtsist aadressil Kompanii 10.
Tunnid toimuvad õhtustel aegadel. Lisainfo tel: +372 55530077

Kui sobivat kursuse aega ei leidunud või sobib Sulle skype-õpe, võta meiega ühendust! Leiame parima lahenduse õppimise aja ja vormi suhtes.

Lisainfo info [ät] meditalo.ee või tel 55521208

04.08.2015

Eesti Hambaarstide Päevad

Kohtumiseni 28.-29. augustil Tallinnas Nordea Kontserdimajas! Meditalo/EMA Group ootab teid 2. korrusel.