Sinu asukoht:

Uudised

Hambaravimessi EHP 2017 loosimine on toimunud

Täname kõiki hambaarste, õdesid ja assistente, kes külastasid Meditalo/Esperi Terveyspalvelut esindust Eesti Hambaarstide Päevadel Tallinna Nordea Kontserdimajas!

Oli mitmeid rõõmsaid kohtumisi ja taasjällenägemist, huvitavaid vestlusi ja üllatusmomentegi! Väga nauditav oli meie arvates peoõhtu esineja, aitäh bändile!

Korraldasime tavapäraselt kõigi mõlemal messipäeval registreerumislehe täitnute vahel ühtse messiloosimise, mille auhinnaks oli võimas e-luger + meie koostööpartneri Esperi erkpunases toonis kaaned.

Fortuunaks loosimise juures oligi seekord Esperi esindaja Pekka Loponen, kelle vasak käsi tõmbas korralikust kuhilast välja osalemislehe, mille oli täitnud Katre Kröönström. Õnnitlused auhinna võidu puhul ja mõnusaid lugemiselamusi Katrele meie poolt! Võitjaga kontakteerume personaalselt.

Taaskohtumisteni!
Teie Meditalo

Arstide Päevade loosiauhind on leidnud omaniku

Täname kõiki arste, residente ja tudengeid, kes külastasid Meditalo/Esperi Lääkäripalvelut esindust Eesti Arstide Päevadel Tartus!

Oli palju toredaid kohtumisi, jällenägemisrõõmu, huvitavaid vestlusi ja ootamatuid mõttearendusi!

Korraldasime tavapäraselt kõigi külastajate vahel ka nn messiloosimise, mille auhinnaks oli seekord võimas e-luger + kaunid punast tooni kaaned.

Fortuuna tahtel jääb auhind sedakorda Tartusse ja selle uueks omanikuks võib end pidada Pirje Hütt. Palju õnne ja mõnusaid lugemiselamusi Pirjele meie poolt! Võitjaga võtame isiklikult ühendust.

Taaskohtumisteni!
Teie Meditalo

Osaleme Eesti Arstide Päevadel Tartus!

Hea arst! Huvipakkuv info töökohtadest Soomes ja keelekursused nii algajatele kui edasijõudnutele.
Ootame Sind läbi astuma 4. ja 5. mail Eesti Arstide Päevade näitusealalt Dorpati Konverentsikeskuses! Kohtumiseni!

E nagu EMA Group? Ei, hoopis E nagu Esperi!

Aasta 2017 algus pani meie jaoks Soomes puhuma uued tuuled, sest meie kauaaegne koostööpartner EMA Group Oy on nüüdsest osa Soome suurkontsernist Esperi Care Oy.

Mõlema ettevõtte tegevusvaldkondade ühitamise ja ümberjagamise käigus kaob kasutuselt EMA Group Oy nimi. Üsna peatselt saab vastsündinu uue nime ja hakkab kasutama Esperi kaubamärki.

Ka meie kodulehel vahetub seetõttu kogu koostööpartneri kohta saadaolev info. EMA Groupi professionaalne meeskond ei kao aga kuskile, vaid saab täiendust uute asjalike Esperi kolleegide näol.

Ühtsuses peitub jõud!