Sinu asukoht:

Uudised

Soome keele riiklik eksam Tallinnas?

Kas olete soome keele riikliku eksami teinud aastaid tagasi ja tulemus pole kõige parem? Nüüd, mitmeaastase töökogemuse järel oleks tulemus hoopis teine?
Või pole eksamit üldse kunagi tehtudki!?

Tulge ja tehke soome keele riiklik eksam (Yleiset Kielitutkinnot) nüüd Tallinnas!
Eksam kesktasemele toimub sel sügisel 11.novembril Tallinna Ülikoolis. Test käsitleb kõiki osaoskusi. Registreerumine algab juba 1.septembril ja kohtade arv on piiratud!

Kasutage võimalust ja pange oma teadmised proovile! Lisainfo Meditalost.

Hambaravimessi EHP 2017 loosimine on toimunud

Täname kõiki hambaarste, õdesid ja assistente, kes külastasid Meditalo/Esperi Terveyspalvelut esindust Eesti Hambaarstide Päevadel Tallinna Nordea Kontserdimajas!

Oli mitmeid rõõmsaid kohtumisi ja taasjällenägemist, huvitavaid vestlusi ja üllatusmomentegi! Väga nauditav oli meie arvates peoõhtu esineja, aitäh bändile!

Korraldasime tavapäraselt kõigi mõlemal messipäeval registreerumislehe täitnute vahel ühtse messiloosimise, mille auhinnaks oli võimas e-luger + meie koostööpartneri Esperi erkpunases toonis kaaned.

Fortuunaks loosimise juures oligi seekord Esperi esindaja Pekka Loponen, kelle vasak käsi tõmbas korralikust kuhilast välja osalemislehe, mille oli täitnud Katre Kröönström. Õnnitlused auhinna võidu puhul ja mõnusaid lugemiselamusi Katrele meie poolt! Võitjaga kontakteerume personaalselt.

Taaskohtumisteni!
Teie Meditalo

Arstide Päevade loosiauhind on leidnud omaniku

Täname kõiki arste, residente ja tudengeid, kes külastasid Meditalo/Esperi Lääkäripalvelut esindust Eesti Arstide Päevadel Tartus!

Oli palju toredaid kohtumisi, jällenägemisrõõmu, huvitavaid vestlusi ja ootamatuid mõttearendusi!

Korraldasime tavapäraselt kõigi külastajate vahel ka nn messiloosimise, mille auhinnaks oli seekord võimas e-luger + kaunid punast tooni kaaned.

Fortuuna tahtel jääb auhind sedakorda Tartusse ja selle uueks omanikuks võib end pidada Pirje Hütt. Palju õnne ja mõnusaid lugemiselamusi Pirjele meie poolt! Võitjaga võtame isiklikult ühendust.

Taaskohtumisteni!
Teie Meditalo

Osaleme Eesti Arstide Päevadel Tartus!

Hea arst! Huvipakkuv info töökohtadest Soomes ja keelekursused nii algajatele kui edasijõudnutele.
Ootame Sind läbi astuma 4. ja 5. mail Eesti Arstide Päevade näitusealalt Dorpati Konverentsikeskuses! Kohtumiseni!