Sinu asukoht:

Enne tööle asumist

Vestlus, vajaduste väljaselgitamine

  • Kutsume Teid kokkusaamisele, mille käigus selgitame välja soovitud eriala, ootused tööle, tööperioodi pikkuse ning muu olulise informatsiooni. Samas tutvustame ka kogu tööleasumisele eelnevat protsessi ja tingimusi ning vastame Teie küsimustele.
    Kui omate varasemat töökogemust Soomes või head soome keele oskust, pakume võimalusel koheselt ka töölepingu sõlmimise võimalust.

Soome keele kursus

  • Ootame Teid keelekursustele, mis lähtuvad nii varasemast soome keele oskusest kui konkreetsest erialast. Loe keelekursuse kohta täpsemalt SIIT.

Dokumentide ettevalmistamine ja töölepingu sõlmimine

  • Anname juhised Valvira loa taotlemiseks vajalike dokumentide osas ning aitame vormistada Soome ametkondadele esitamiseks vajalikud dokumendid sh. maksukaart ja sotsiaalkindlustuskaart. Esperi Lääkäripalvelut kompenseerib peale töölepingu allkirjastamist Valvira-loa maksumuse.
  • Kõigi osapoolte huvidest lähtuvalt pakume Teile tasuta võimalust enne töölepingu sõlmimist koos Esperi Lääkäripalvelut esindajaga tulevase töökohaga tutvumiseks.

Vajalikud ettevalmistused enne tööle asumist

  • Meditalo OÜ otsib teile korteri ja pakub koostöös Soome poolega soodustingimusi kulude katmisel. Kui plaanite kaasa võtta lapsed, kontakteerume kohalike koolide ning lasteaedadega, aitamaks Teil leida lapsele sobiv õppeasutus. Et tööleasumine Soome oleks veelgi mugavam, aitame Teid reisikorralduslikes küsimustes. Vastame meeleldi Teie küsimustele ja aitame ettetulevate probleemide lahendamisel kogu tööperioodi vältel. Olulist infot, mida peaksite enne Soome tööle asumist kindlasti teadma, saate lugeda SIIT.