Sinu asukoht:

Kes me oleme ja mida pakume

Meditalo OÜ on 2006. aastast tegutsev ettevõte. Vahendame Eesti arstidele meie koostööpartneri Esperi Lääkäripalvelut kaudu töökohti Soome tervisekeskustes, haiglates, erakliinikutes ja hambakliinikutes. Meie vahendusel töötavad nii üld- kui eriarstid ja hambaarstid.

Meditalo OÜ põhitegevus on meditsiinipersonali vahendus renditööjõuna Soome.

Lisaks pakume tööle soovijatele tasuta kvaliteetset erialast keelekoolitust. Soome keelt saab kogenud õpetajate juhendamisel õppida Tallinnas ja Tartus ning skype´i vahendusel. Keelekursus lõppeb riikliku soome keele eksami sooritamisega Soomes. Yleiset Kielitutkinnot kesktaseme eksami tunnistus on Valviralt töötamise loa saamise aluseks. Oleme Teile toeks nii enne tööleasumist kui kogu töösuhte ajal, sest juhendame ja aitame erinevate Soome ametkondadega suhtlemisel kui ka mistahes muudes küsimustes. Teil on alati kellegi poole pöörduda nõu ja abi saamiseks või positiivsete emotsioonide jagamiseks!

Soome partner Esperi Care Oy www.esperi.fi

Esperi Care Oy on aastal 2001 asutatud üleriigiline tervishoiuteenuste alal tegutsev ettevõte. Pakume eluasemeteenuseid eakatele, rehabilitatsiooniteenust vaimse tervise probleemidega ja füüsiliste puuetega patsientidele ning erinevaid arstiteenuseid. Ettevõtte eesmärgiks on olla tervishoiusegmendis teerajajaks. Püüame ette näha ühiskonna muutuvaid vajadusi tervishoiuteenustele ja arendame oma tegevust neile vajadustele tuginedes.

2017 aasta alguses võttis Esperi üle EMA Group Oy arstide personalivahenduse ning anesteesia- ja operatsioonisaali teenuste tegevusvaldkonna. Ühiselt jätkatakse nime all Esperi Lääkäripalvelut.

Esperi Lääkäripalvelut hõlmab endas laia teenustevalikut kogu elanikkonnale. Meie partneriteks on nii riiklikud tervisekeskused, ülikooli- ja piirkonnahaiglad, erasektori teenuseosutajad kui hambakliinikud. Pakume personalivahendusteenust, nn mobiilse arsti teenust (Liikkuva Lääkäri) ja täisteenust anesteesia alal.

Esperi Lääkäripalvelut kaudu töötavad paljude alade eriarstid, üldarstid, hambaarstid ja muud erialaspetsialistid.

Esperi Lääkäripalvelut toimekas meeskond on alati kursis värskete tööpakkumistega ja valmis läbirääkimisteks, et pakkuda Teile võimalikult ootustele ja vajadustele vastavat erialaliselt sobivat tööd.
Teie aega väärtustades oleme valmis kohtumiseks ja töövõimaluste tutvustamiseks üle kogu Eesti. Pakume huvitavat tööd Soome erinevates piirkondades, paindlikku tööaega, panusele vastavat väärilist töötasu ja hulgaliselt uusi põnevaid kogemusi! Panustame arstide ametialasesse arengusse ja meile on väga oluline, et meie arstid tunneksid ennast tööl olles hästi.

Kui tegevusse on kaasatud professionaalsus, kogemused ja ametialane pädevus, siis ei saagi tulemuseks olla muud kui pikaaegsed head töösuhted!

Astuge läbi meie Tallinna kontorist, helistage või saatke küsimus või CV läbi Meditalo kodulehe.