Sinu asukoht:

Kes me oleme ja mida pakume

Meditalo OÜ on 2006. aastast tegutsev ettevõte.
Vahendame Eesti arstidele meie koostööpartneri Esperi Lääkäri- ja Terveyspalvelut kaudu töökohti Soome tervisekeskustes, haiglates, erakliinikutes ja hambakliinikutes. Meie vahendusel töötavad nii üld- kui eriarstid ja hambaarstid.

Lisaks pakume tööle soovijatele tasuta kvaliteetset erialast keelekoolitust. Soome keelt saab kogenud õpetajate juhendamisel õppida Tallinnas ja Tartus ning skype´i vahendusel kõikjal kus internetiühendus. Keelekursus lõpeb riikliku soome keele eksami sooritamisega. Yleiset Kielitutkinnot kesktaseme eksami tunnistus on Valviralt töötamise loa saamise aluseks.
Oleme Teile toeks nii enne tööleasumist kui kogu töösuhte ajal, sest juhendame ja aitame erinevate Soome ametkondadega suhtlemisel kui ka mistahes muudes küsimustes. Teil on alati kellegi poole pöörduda nõu ja abi saamiseks või positiivsete emotsioonide jagamiseks!

Soome partner Esperi Lääkäri- ja Terveyspalvelut Oy www.esperi.fi

Esperi Lääkäri- ja Terveyspalvelut hõlmab endas laia teenustevalikut kogu elanikkonnale. Esperi partneriteks on nii riiklikud tervisekeskused, ülikooli- ja piirkonnahaiglad, erasektori teenuseosutajad kui hambakliinikud. Pakume personalivahendusteenust, nn mobiilse arsti teenust (Liikkuva Lääkäri) ja täisteenust anesteesia alal.

Esperi Lääkäri- ja Terveyspalvelut kaudu töötavad paljude alade eriarstid, üldarstid, hambaarstid ja muud erialaspetsialistid.

Esperi Lääkäri-ja Terveyspalvelut toimekas meeskond on alati kursis värskete tööpakkumistega ja valmis läbirääkimisteks, et pakkuda Teile võimalikult ootustele ja vajadustele vastavat erialaliselt sobivat tööd.
Teie aega väärtustades oleme valmis kohtumiseks ja töövõimaluste tutvustamiseks üle kogu Eesti. Pakume huvitavat tööd Soome erinevates piirkondades, paindlikku tööaega, panusele vastavat väärilist töötasu ja hulgaliselt uusi põnevaid kogemusi! Panustame arstide ametialasesse arengusse ja meile on väga oluline, et meie arstid tunneksid ennast tööl olles hästi.

Kui tegevusse on kaasatud professionaalsus, kogemused ja ametialane pädevus, siis ei saagi tulemuseks olla muud kui pikaaegsed head töösuhted!

Astuge läbi meie kontorist, helistage või saatke küsimus või CV läbi Meditalo kodulehe.