Sinu asukoht:

Meditalo töötajad

Helis Iida - personalikonsultant (Tallinn)

E-mail: helis.iida [ät] meditalo.ee
Telefon: (+372) 555 212 08

Merli Rästa Tennisson - büroo juhataja

E-mail: merli [ät] meditalo.ee
Telefon: (+372) 555 212 01

Kaare Sark - soome keele õpetaja

E-mail: kaare.sark [ät] meditalo.ee

Tutvustus

Olen lõpetanud Tallinna Pedagoogilise Instituudi eesti keele ja kirjanduse õpetajana ja olen värskendanud oma keele-ja õpetamisalaseid teadmisi Tallinna Ülikooli magistriõppes. Ilmunud soome keele õpikud YY KAA KOO I-II (1995) ja HYVÄ-PAREMPI-PARAS (2009). Soome keele õpetamise kogemus 20 aastat. Meditalos töötan alates 2007. aastast.

Aare Mae - soome keele õpetaja

Tutvustus

Kuigi olen lõpetanud 1978.a. Tallinna Pedagoogilise Instituudi füüsika ja üldtehniliste distsipliinide eriala, olen kogu oma karjääri pühendanud keelte õpetamisele. Olen läbinud kolmeaastased soome keele kursused Tallinna Keeltekoolis ning suviti teinud giiditööd soome turistidega. Olen õpetanud Soomes, Jalasjärve ja Rovaniemi täiskasvanute koolituskeskustes eesti ja vene keelt ning kultuuri ühtekokku 11 aastat. 2008.a. lõpetasin Tartu Ülikooli filosoofiaõpetajate kaheaastased kursused. Osalen regulaarselt Soome Instituudi ja Eesti Soome Keele Õpetajate Seltsi poolt pakutavatel täiendkoolitustel. Meditalos töötan alates 2012. aastast.

Maigi Vija - soome keele õpetaja

E-mail: maigi.vija [ät] meditalo.ee

Tutvustus

Olen õppinud Tartu ülikooli eesti filoloogia bakalaureuseõppes eesti keelt ja soome keelt ning lõpetanud õpetajakoolituses eesti keele ja kirjanduse õpetaja ning soome keele õpetaja õpingud. Magistrikraadi sain eesti keele alal 2005.a.